İletişim Bilgileri

Kiralık Vinç

Vinç Kiralama

Kiralık Vinç
Marmara Vinç, Gebze ,ilçeleri ve yakınlarında profesyonel olarak vinç ve sepetli vinç kiralama, yükleme boşaltma,indirme, montaj, jeneratör,konteyner ve sanayi makinaları taşımacılığı hizmeti vermektedir.
Firmamız, Vinç Platform İle Dış Cephe Cam Temizlikleri Hizmetleri alanında müşteri memnuniyetini esas kabul etmiş olup, hızlı, güvenli, dikkatli ve yetişmiş ehliyetli profesyonel personeliyle Türkiye’nin önde gelen şahıs ve firmalarına başarılı bir şekilde hizmet vermektedir.

Kiralık Vinç
Kiralık Vinç

Kiralık Vinç firmamız her ihtiyaç için en doğru maliyetlerle Kiralık Vinç hizmeti sunmaktadır.

Birbirinden farklı tonajlara sahip olan vinçlerimiz günlük, haftalık ya da ihtiyacınız halinde aylık olarak da kiraya verilmektedir. Toplam kalite ilkelerimiz kapsamında, araçlarımızın en ufak sorunu olmaması sağlanmakta, böylece işlemleriniz devam ederken hiçbir aksama olmaması sağlanmaktadır. Buna mukabil, donanımla ilgili hiçbir sorun çıkmayacağını garanti edebilmekteyiz. Hizmetlerimiz kapsamında ihtiyacınızın ebatı ve vasfı ne olursa olsun uygun bir çözüm üretilebilmektedir. Firmamız makine parkında bulunan araçlarımız en yüksek standartlarda Avrupa imalatı gelişmiş teknolojili araçlardır.

 

Uzmanlığımız arasında bunlarla sınırlı olmamak üzere şunlar bulunur:

 • Çelik Montaj
 • Makaslı Platform
 • Tekne Kaldırma
 • Modüler Evler
 • Hazır Beton
 • Tandem Asansörleri
 • Kirişler
 • Lokomotif Hareketi
 • Ağaç Servisi
 • Makine Taşınması
 • Bina taşınımı
 • Klima tesisatı üniteleri

Vinç Nasıl Kiralanır?

Vinç Nasıl Kiralanır?
Vinç Nasıl Kiralanır?

Kiralık Vinçte Güvenilir Firma Önemli

Oldukça ağır ve insan gücü ile taşınması neredeyse imkansız olan malzemeleri, açık veya kapalı alanlarda bir yerden başka bir yere yatay ya da dikey bir şekilde devamlı olarak taşıma işleminin yapılmasını sağlayan makinelere vinç denilmektedir. Vinçler farklı iş kollarına hizmet etmek için devamlı geliştirilmekte olup kamyonun üzerinde kullanılan vinçler ve sahada kullanılan elektrikli vinçler gibi farklı gruplara ayrılmaktadır.

Bununla birlikte akıldan çıkarılmaması gereken konuların başında, işin doğru tanımlamasının yapılarak hangi vincin hangi işte çalışabileceğini tespit etmek gelmektedir. Ayrıca Kiralık Vinçdan önce işin yapılacağı bölgeye hizmet veren güvenilir kiralama firmaları araştırılmalı ve kiralanacak vinçlerin herhangi bir iş kazasına sebebiyet vermeyecek şekilde sağlam olduğundan emin olunmalıdır.

Kiralık Vinç ve sepetli Kiralık Vinç hizmetlerinden faydalanmak artık çok kolay ve aynı zamanda da hesaplı. Sizlere Avrupa standartlarında hizmet verebilmek için araçlarımız, rutin olarak bakım, onarım ve tamir işlemlerinden geçerek sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Çeşitli vinç modellerinden oluşan kataloğumuzu inceleyin. Mutlaka size uygun bir aracımız bünyemizde mevcuttur. Fiyat listemizi inceleyin ve size uyan fiyat aralığında, Avrupa standardındaki araçlarımıza hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşın. İsteklerinizi karşılamak, kaliteli hizmet almak, en uygun fiyatlarla mobil ve sepetli Kiralık Vinçk istiyorsanız hemen bizi arayın!

Mobil Vinç Nedir?

gebze kiralık vinç
Mobil Vinç Nedir?

Mobil vinç, en basit tabirle bir kamyon ya da kamyonet üzerine monte edilmiş hidrolik sistemdir.

Doğal olarak aynı anda iki işi birlikte yapabilirler. Bunu diğer vinçlerden ayıran özellik ise kaldırdığı yükü kendisinin de taşıyabiliyor olmasıdır. Bu sayede hem vinç için hem de nakliyesi için ayrıca vakit ve para harcamamış oluyorsunuz. Böylece tek bir araçla iki işi de aynı anda çözmüş oluyorsunuz. Ancak bu araçlar uzun mesafede yük taşımak için uygun değildir. Örneğin kısa mesafede makine montajı ya da ağır makine sökülmesi, taşınması için idealdir.

Mobil Vinç

Kiralık Vinç işinin geçmişi neredeyse sanayileşme tarihi ile aynıdır diyebiliriz.

Modern çağda makine kullanımının da artmasıyla birlikte, ağır sanayi faaliyetleri ve büyük inşaatlar hız kazanmış, kiralık vinç hizmetleri de buna mukabil önemli sektörler arasına girmiştir. Vinç bir veya birkaç proje için satın alınması oldukça maliyetli olan bir ekipmandır. Spesifik işler için kullanılmakta olduğundan, vinçle ilgili işlem sına erdiğinde araç boşa çıkacak ve ciddi bir yatırım atıl konuma düşecektir. Böyle bir maliyete katlanmak iktisadi değildir. Bu nedenle böyle ihtiyaçlar için Kiralık Vinç hizmeti almanız en doğru tercih olacaktır. Zira vinç, sadece aracın satın alınmasıyla kalmayıp, operatör ve teknikerlerin de istihdam edilmesini gerektiren bir ekipmandır ve ne teknikeri be de operatörü kolaylıkla bulunamaz. Tüm bunların yanında vinç satın almak yapacağınız işten elde edeceğiniz tüm karı ortadan kaldırabileceği gibi, bazı vinç türleri fiyatları bakımından belki de zarara girmenize neden olabilir.

Firmamız, her ihtiyaç için en doğru maliyetlerle sepetli vinç başta olmak üzere her türlü kiralık vinç ve makaslı platform kiralama hizmetleri sunmaktadır. Hizmetlerimiz kapsamında ihtiyacınızın ebatı ve vasfı ne olursa olsun uygun bir çözüm üretilebilmektedir. Ayrıca personelimiz sürekli sektörde mesai harcamakta olup, işine oldukça hakim kişilerdir. Kiralık vinç hizmeti alarak personel dahil tüm ihtiyaçlarınızı karşılamış olur, en uygun maliyetlerle çözüme kavuşursunuz. Modern zamanlarda maliyetler çok önemlidir. Tabii maliyeti etkileyen çok çeşitli faktörler bulunduğu da bir gerçek olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kiralık Mobil Vinçler Nerelerde Kullanırız ?

Genel anlamda makine montajı, sökülmesi veya taşınması amacıyla kullanırız.

Örneğin organize sanayi bölgesinde bir atölyenin ya da fabrikanın makine işeri için idealdir. Ya da ATM cihazı gibi daha özen isteyen işlerde kullanılırız. Çünkü normal vincin giremeyeceği kadar küçük alanlara da rahatça girebilirler. Bu özelliği de mobil vinçleri daha da cazip hale getirir.

Yılların birikimi ve güçlü araç filomuzla sizlere ihtiyacınız olan hizmeti sunuyoruz. Bizimle telefon ya da whatsapp ile iletişim kurabilir ve ihtiyacınız olan hizmet için teklif alabilirsiniz.

Mobil Vinçler

Hareketli bir halde olan mobil vinçler, kullanım alanı açısından; sabit vinçlere nazaran daha kullanışlıdırlar.

Çekiciye gerek duymayan mobil vinçler ayrıca geçtikleri zemine de herhangi bir zarar vermemektedir. Mobil vinçler de kendi aralarında paletli ve sepetli vinçler olarak ikiye ayrılmaktadır. Sepetli vinçler, insan gücüyle ulaşılması zor alanlara ulaşmayı sağlayarak büyük kolaylık sağlamaktadır.

Kule Vinçler

Genellikle inşaat alanları ve şantiyelerde kullanılan kule vinçler, ağır yükleri taşımakta kullanılmaktadır. Kule vinç operatörleri tarafından kullanılan kule vinçler, kendi başlarına ayakta durmaktadır. Binanın boyuna göre kule vincin boyutu da büyümektedir.

Gezer Köprülü Vinçler

Gezer Köprülü Vinçler, yüksek kaldırma kapasitesine sahiptir. Bu nedenle sıklıkla tercih ederiz. Genellikle kapalı binalar ve fabrikalardaki yüklerin kaldırılmasında kullanılmaktadır.

Teleskopik Vinçler

Teleskopik vinçler hem yatay hem de düşey bir biçimde hareket etmeleri sayesinde birçok yükün yerini kolay bir biçimde değiştirebilmektedir. Ağır yüklerin kaldırılması için ideal olan bu araçların 360 derece dönebilen versiyonları da bulunmaktadır.

Kurtarıcı Vinçler

Genellikle araba kazalarında ve batan gemilerin kurtarılmasında kullanılmaktadır. Kurtarıcı vinçler aynı zamanda zemine batan araçları da bulundukları yerden çıkarmaktadır.

Hizmet Fiyatları

Gebze Kiralık Vinç
Hizmet Fiyatları

Hizmetlerinin fiyatlandırılması vincin çeşidine ve kullanım alanına göre düzenlenmektedir.Kullanımdaki süre aralığı, hangi vinç çeşidinin kullanılacağı ve operatör desteğinin olup olmayacağı, fiyat için önemli etmenlerdir. Kiralık Vinçdan önce müşteriler, mutlaka kiralama yapacağı firmayı iyice araştırmalıdır. Hem firmanın sunduğu hizmetleri hem de fiyatları diğer firmalarla karşılaştırarak, en uygun bütçeyi kendisine çıkarmalıdır. Tabi ucuz diye bir firmayla hemen anlaşmak doğru bir adım değildir. Çünkü bazı firmalar fiyatı ucuz tutarak, kalitesiz ekipman kullanmakta ve işlem sırasında zarara neden olabilmektedir. Bu nedenle Kiralık Vinç fiyatları öncelik olmamalıdır.

Müşteriler Kiralık Vinç hizmeti almadan evvel o firmanın başarısına ve güvenliğe gösterdiği öneme dikkat etmelidir. Kiralama fiyatları mutlaka bu etmenlerden sonra ikinci planda dikkat edilmesi gerekenlerden olmalıdır. Kiralık Vinç sektörünün firmamız önde gelen firmalarından birisidir.

Fiyat performans dengesi açısından müşterilerine büyük bir kolaylık ve kaliteli hizmet sağlamaktadır.

Kiralık Vinçte Maliyet

Maliyeti etkileyen faktörlerin en başında elbette zamanlama gelmektedir.

İşin zamanında bitmemesinden kaynaklanan maliyet artışları katlanılması zorunlu olmamasına rağmen, dış etkenler nedeniyle ortaya çıkabilmektedir. Firmamız zamanlama nedeniyle ortaya çıkabilecek maliyet artışları bakımından sizi teminat altına almaktayız. Bizden alacağınız hizmet rezervasyon prosedüründe belirlendiği tarih ve saatte başlayacak ve tam zamanında tamamlanacaktır.

Böylece işin yetişmemesi veya süreç içerisinde ortaya çıkabilecek aksaklıklar nedeniyle fiziksel zararın ortaya çıkmasının kesin olarak önüne geçilmekteyiz.

Vinç Kiralarken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Kiralık vinç işinde zaman kaybına neden olabilecek 3 faktörden söz edilebilirsiniz.

Bunların birincisi makine teçhizat nedeniyle ortaya çıkacak gecikmeler. İkincisi idari kusurlar nedeniyle ortaya çıkacak gecikmeler, üçüncüsü ise, teknik personel hatalarından dolayı ortaya çıkacak gecikmelerdir. Firmamız tüm bu unsurların her birini en ince detayına kadar özenle planlamakta ve süreçleri toplam kalite ilkelerine göre takip etmektedir. Kiralık Vinç hizmetleriniz için firmamızı tercih ederek, yüksek kalitede güvenilir ve hızlı bir Hizmeti alabilirsiniz.